Özel Yazılım Geliştirme

HİZMETLERİMİZ
Özel Yazılım Geliştirme

Şirketinizin organizasyon yapısı, yönetim anlayışı, stratejisi ve hedeflerine ulaşmak için kullandığı yollar farklı olabilir. Standart kalıplar üzerine oturtulmuş olan paket yazılımlar bazen sizin istediğiniz yeteneklerde ve istediğiniz sonuçları almak için gerekli alt yapıya sahip olmayabilir. Ancak şirketlerin karakteristik özellikleri ile doğru orantılı olarak geliştirilen özel yazılımlar ile tüm iş süreçleri başarıyla yönetilebilmektedir.

İhtiyaçlarınıza daha iyi cevap veren uygulamalar, daha hızlı, daha verimli, daha iyi özel yazılım geliştirme İş hedeflerinizi başarmak için şirket yazılımlarınızın kolay kullanılabilir, yüksek performanslı, uyumlu ve güvenli olması gerekir. Siz kendi ana işinize odaklanırken, VTEK Yazılım Özel Yazılım Geliştirme hizmetiyle hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlar.


Neden VTEK Yazılım ? 

Yüksek Bedelle Aldığınız Bir Paket Programı Kullanamadığınız Veya İşleri Daha Da Zorlaştırdığı İçin Kullanmaktan Vazgeçtiğiniz Oldu Mu? Konusunda uzman yazılım ekibimiz, "Terzi Usulü (Tailor Made)" yaklaşımı ile kurumunuzun uygulama ihtiyaçlarına özel çözümler tasarlar ve hayata geçirir.


İşletmeniz için özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. Mevcut paketler ihtiyaçlarınızı karşılamıyor olabilir. Sürekli gelişen ve değişen hedeflerinizle uyumlu yazılım ihtiyaçlarınız olabilir, özel rapor gereksinimleriniz olabilir.

Masaüstü ve sunucu yazılımlarından web tabanlı yazılımlara, veritabanı, web service entegrasyonları ve raporlama uygulamalarına kadar deneyim ve bilgi birikimine sahip alanında uzman ekiplerimizle ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel yazılım çözümleri sunuyoruz.

1- Restaurant Programları

2- Muhasebe Programları

3- Market Satış Programları

4- Stok Takip Programları

5- İhtiyaçlara uygun Web Yazılımları

6- Cafe - Satış Programları

7- İhtiyaçlara uygun Masaüstü Yazılımları

8- Yazılımlara Entegre Çözümler

Şerefiye Mahallesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi
0539 110 35 05
info @ vtekbilisim.com.tr